Obsługa klientów: +48 501-219-854

Wycieczka

 

trzydniowa

 

Trójmiasto

Szczegóły

Miejsce: 
Trójmiasto
Cena: 
Napisz do nas
Dzień 1

Stadion Arena Gdańsk - Nietypowa kolorystyka i bryła stadionu do złudzenia przypomina kamień bursztynu, lśniący w słońcu. Zwiedzanie tego „bursztynowego” stadionu to niezwykłe przeżycie, zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i miłośników architektury i obiektów sportowych.
Główne Miasto w Gdańsku – reprezentacyjna część Gdańska tworząca zwarty zespół zabytkowy często mylnie nazywana Starym Miastem. Znajduje się tu większość zabytków miasta; Bazylika Mariacka Wniebowzięcia NMP, Złota Brama czy Ratusz Głównego Miasta oraz zabytkowa oś Drogi Królewskiej składająca się z ul. Długiej i Długiego Targu przy którym zobaczymy Dwór Artusa oraz Fontannę Neptuna.
Przejazd na Westerplatte – zwiedzanie.

Dzień 2 

Przejazd do Gdyni. Spacer po Skwerze Kościuszki , ORP Błyskawica -z zewnątrz i Dar Pomorza – zwiedzanie.
Oceanarium Gdyńskie można tu zobaczyć niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu. Rejs statkim z Gdyni do Sopotu. Spacer po Molo w Sopocie.

Dzień 3 

Zwiedzanie Zamku w Malborku - pomnik kunsztu średniowiecznych budowniczych. Monumentalna gotycka budowla do dziś zdumiewa i zachwyca surowością kształtów,
chłodem sal zamkowych, tajemniczością przejść, głębokością fos i rozpiętością grubych murów obronnych